O nas

Firma ATGUM-SERWIS Agnieszka Marek specjalizuje się w wymianie taśm przenośnikowych, regeneracji i naprawie taśm na przenośnikach, przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Serwis składa się z wyszkolonych i doświadczonych ekspertów, którzy dysponują niezbędnym i kompletnym sprzętem do wulkanizacji i napraw na taśmociągach.

Właściciel:

Agnieszka Marek

Pracownicy serwisowi:

Tomasz Marek
Piotr Kędzierski

Firma ATGUM-SERWIS Agnieszka Marek to zakład usługowo- produkcyjny zajmujący się prowadzeniem procesu wulkanizacji taśm przenośnikowych.

Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie wulkanizacji i łączenia taśm przenośnikowych.

Wykonujemy naprawy bieżące i remonty przy pomocy pras przewoźnych, przygotowujemy taśmy do wykonania połączenia metodą wulkanizacji na gorąco lub na zimno. Wykonujemy kompleksowe wymiany taśm przenośnikowych, tj. demontaż starej taśmy i montaż nowej taśmy na przenośnik, wciąganie taśmy.

Przeprowadzamy również kontrolę stanu taśm pracujących i ich połączeń. Regenerujemy bębny przenośnika, nakładamy nowe mieszanki lub okładziny w zależności od zaleceń klienta.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie oczekiwania klienta.

Firma zlokalizowana jest na terenie Bełchatowa. Dojazd do klienta w każde miejsce na terenie Polski.

Nasza oferta serwisowa zapewnia fachową i solidną obsługę!

Kontakt

Adres

97-400 Bełchatów
Os. Okrzei 6/126

Telefon

600 056 653
600 055 475

Email

biuro@atgum-serwis.pl

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez atgum-serwis.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)